Çalışma Saatleri Haftanın 7 Günü 24 Saat
Arayın 0531 462 90 56
Mail empatasima@gmail.com

Ofis Taşıma

Ofis ve İşyeri Taşıma Hizmetleri.

ankara ofis taşıma

Ofis ve işyeri taşımanın tüm detay ve inceliklerini bilen evden eve nakliyat firmamız, size bu konuda da profesyonel çözümler sunacaktır. Ofis taşıma konusunda yıllardır deneyim kazanmış bulunan kadromuz ile tüm ofis ve işyeri taşıma isteklerinizi kaliteli ve ekonomik fiyatlı hizmetimizle karşılamaktayız.

ankara ofis taşımaOfis taşıma işleri ticari hayatınız ile ilgili olduğundan, ev taşımaya göre çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmek durumundadır.

Bu nedenle taşımacılık konusunda uzmanlaşmış kadromuz, ilk görüşmemiz sonrasında adresinize gelerek tüm eşyaların analizini yapar ve bu doğrultuda bir taşınma planı çıkarır.

Daha sonra bu plan dahlinde en seri ve güvenli şekilde taşıma işlerine başlayarak kısa sürede sonuçlandırırız.

Ofisinizdeki tüm eşyaların ambalajlanması deneyimli kadromuz tarafından en emniyetli şekilde yapılmaktadır. Büronuzda bulunan elektronik eşyalar özel karton kutularımıza emniyeti alınmış olarak yerleştirilir.

Elemanlarımız ayrıca para kasası gibi oldukça ağır eşyaların taşınması konusunda da uzmanlaşmışlardır. Ofisinizde sökülmesi gereken masa, vitrin, raf sistemleri gibi eşyalar dikkatli bir şekilde demonte edilerek sınıflandırılır ve her bir parça ayrı ayrı güvenli bir şekilde ambalajlanır.

Call Now Button