Çalışma Saatleri Haftanın 7 Günü 24 Saat
Arayın 0531 462 90 56
Mail empatasima@gmail.com

Ambalajlama Hizmetleri

Profesyonel Ambalajlama Hizmetleri

Ambalajlama Hizmetleri

Taşınma işlerinizin emniyetli bir şekilde tamamlanması bakımından en fazla öncelik verilmesi gereken konu, ambalajlama çalışmasıdır. Kaliteli ambalajlama hasarsız taşınmayı sağlamaktadır.

mükemmel ambalajlama

Ambalajlama çalışmasının nakliyat hizmetlerinin kalitesini artırdığı ve taşımanın emniyetini sağladığı konusunda bilinçli davranan elemanlarımız, taşıma öncesi eşyaların en iyi biçimde paketlenmesi için dikkatli bir çalışma yapmaktadır.

Her çeşit eşyanın türüne göre farklı malzemeler ile ambalajlanması ve her bir eşya ayrı özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda paketleme işlemi yapan kadromuz, farklı ambalaj malzemeleri kullanır ve tüm eşyaların en iyi şekilde taşınmasını sağlar.

ambalaj çalışmamız

Eşyaların ambalajlanmasında her zaman en iyi malzemeleri kullanmaya özen gösteririz. Hava kabarcıklı naylon, streç naylon, kraft kağıt, oluklu mukavvadan koliler, plastik koliler, koli bantları, çeşitli ipler ve urgan, temiz battaniyeler gibi ambalaj malzemelerimiz kamyonlarımızda her zaman yeterli miktarda bulundurulmaktadır.

Call Now Button