Çalışma Saatleri Haftanın 7 Günü 24 Saat
Arayın 0531 462 90 56
Mail empatasima@gmail.com

Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Uzman kadromuz ile uzun yıllardır evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve taşınma işlerinizi sizler için en kısa sürede ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz. Ankara içi ve tüm bölgelere şehirler arası evden eve nakliye hizmetlerimizi konusunda uzman kadromuz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
ankara evden eve nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Nakliyat firmamız sadece Ankara içi değil, yurt geneli bütün illere profesyonel evden eve nakliye hizmetleri vermektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat talepleriniz için firmamız ile irtibat kurarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Türkiye'nin tüm bölgelerine haftanın her günü evden eve nakliye servisimiz bulunmaktadır.
ankara şehirler arası nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılık, Ankara nakliyat firmamızın hizmetleri arasında yer alan, eşyalarınızı daha kısa sürede ve daha emniyetli taşımamızı sağlayan çalışmamızdır. Asansörlü nakliyat ile hizmet kalitemizi artırarak sizlere daha kaliteli bir taşıma işlemi sunmayı amaçlamaktayız.
ankara asansörlü nakliyat

Ofis Taşıma

Ofis taşıma işleri ticari hayatınız ile ilgili olduğundan, ev taşımaya göre çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmek durumundadır. Bu nedenle taşımacılık konusunda uzmanlaşmış kadromuz, ilk görüşmemiz sonrasında adresinize gelerek tüm eşyaların analizini yapar ve bu doğrultuda bir taşınma planı çıkarır.

ankara ofis taşıma

Ambalajlama Hizmetleri

Ambalajlama çalışmasının nakliyat hizmetlerinin kalitesini artırdığı ve taşımanın emniyetini sağladığı konusunda bilinçli davranan elemanlarımız, taşıma öncesi eşyaların en iyi biçimde paketlenmesi için dikkatli bir çalışma yapmaktadır. Her çeşit eşyanın türüne göre farklı malzemeler ile ambalajlanması ve her bir eşya ayrı özen gösterilmesi gerekmektedir.

mükemmel ambalajlama

Depolama

Taraflarca yapılan bir sözleşme dahilinde, depolanacak eşyalarınızın tam bir listesi yapılır ve teslim tutanağı hazırlanarak karşılıklı imzalanır. Depolama işlemi yapılacak eşyalarınızın ambalajlanması gerekiyorsa, deneyimli kadromuz tarafından en iyi şekilde paketlemeleri yapılır. İmzalanan kontrat ve ambalajlama sonrası eşyalarınız aracımıza aktarılarak depomuza taşınır ve anlaşılan süre boyunca emniyetli şekilde muhafaza edilir.

Call Now Button