Çalışma Saatleri Haftanın 7 Günü 24 Saat
Arayın 0531 462 90 56
Mail empatasima@gmail.com

Depolama Hizmetleri

ankara depolama hizmetleriAnkara evden eve nakliyat firmamızın hizmetleri arasında eşya depolama işlemleri de bulunmaktadır. Ankara’da bulunan geniş ve düzenli depolarımızda, istediğiniz süre ile depolanması yasal tüm eşyalarınızı muhafaza ediyoruz.

depolama ankara

Taraflarca yapılan bir sözleşme dahilinde, depolanacak eşyalarınızın tam bir listesi yapılır ve teslim tutanağı hazırlanarak karşılıklı imzalanır. Depolama işlemi yapılacak eşyalarınızın ambalajlanması gerekiyorsa, deneyimli kadromuz tarafından en iyi şekilde paketlemeleri yapılır. İmzalanan kontrat ve ambalajlama sonrası eşyalarınız aracımıza aktarılarak depomuza taşınır ve anlaşılan süre boyunca emniyetli şekilde muhafaza edilir.

Eşyalarınızı ayrıca depomuza kendi aracınız ile de getirip teslim edebilirsiniz. Depolama süresi bittiğinde sözleşmeye göre ya araçlarımızla belirtilmiş olan adrese aktarılır ya da kendi aracınız ile depomuzdan teslim alırsınız. Depolama hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Call Now Button